Turgutreis Mah. Demokrasi Cad. No:249 Sultanbeyli / İSTANBUL
0216 527 74 74
info@avkyangin.com.tr

Köpüklü Söndürme Sistemleri

İstanbul ve Türkiye Geneli Yangın Söndürme Cihaz Satış, Dolum ve Periyodik Bakımları

Köpüklü – Foam Söndürme SistemleriBu sistem yanıcı, sıvı kimyasal maddelerin veya yakıtların söndürülmesinde kullanılır. Kimyasal özelliklerine göre; protein bazlı, sentetik bazlı, film oluşturucu, alkole dayanımlı köpük çeşitleri bulunmaktadır. Köpüklü söndürme sistemleri otomatik veya manuel olarak dizayn edilir. Köpük, genel olarak, köpüklü sprinkler sistemi, köpüklü yangın dolapları, tank söndürme sistemi, köpüklü monitör sistemi, köpük jeneratörü gibi söndürme sistemlerinde kullanılır.

Foam kimyasal bileşiktir. Basınçlı su ile karıştığında, karışım köpük yapıcıdan tazyikle geçerken hava ile karışır ve kö­püğü meydana getirir. Köpük; yangın yüzeyini battaniye gibi tamamen kaplar, hava ile teması keser, ayrıca soğutma özelliği vardır. Bu nedenle iyi bir söndürücüdür.

Köpüklü söndürme sistemleri tank tarlalarında, petrokimya tesislerinde, limanlarda, yakıt aktarma istasyonlarında, uçak hangarlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.Köpüklü – Foam söndürme sistemleri bakımı

Mekanlarınızda kurulmuş olan köpüklü – foam söndürme sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz. Köpüklü – Foam söndürme sistemleri bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Köpüklü – Foam söndürme sistemleri fiyatı

Köpüklü – foam söndürme sistemleri fiyatı ve köpüklü – foam söndürme sistemleri teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 0 216 527 74 74