Turgutreis Mah. Demokrasi Cad. No:249 Sultanbeyli / İSTANBUL
0216 527 74 74
info@avkyangin.com.tr

Davlumbaz Söndürme Sistemleri

İstanbul ve Türkiye Geneli Yangın Söndürme Cihaz Satış, Dolum ve Periyodik Bakımları

Davlumbaz Söndürme Sistemleri


Mutfaklarda ve diğer kullanım alanlarındaki davlumbazların, uzun süre temizlenmeden kullanıldığı taktirde içinde biriken yağların herhangi bir sebeple tutuşmasından kaynaklanan davlumbaz yangınlarının söndürülmesi oldukça zordur.

En teknolojik mutfak sistemlerinin bulunduğu ortamlarda bile yanıcı yağlar ve yüksek miktarda ısı sebebiyle olası yangın riskleri oluşmaktadır. Davlumbaz söndürme sistemi davlumbazlarda çıkacak yangınlarının söndürülmesinde en kolay ve en etkili çözüm yoludur.Davlumbaz söndürme sistemleri davlumbaz içindeki algılayıcılar sayesinde otomatik olarak devreye girer ve davlumbazlar, filtreler, ocaklar, bacalar, fritözler ve ızgaralarda oluşan yangına en kısa sürede müdahale ederek olası tehlikeleri kontrol altına alır.


Davlumbaz yangın söndürme sistemleri hotel, cafe, restaurant, fabrika ve benzeri işletme mutfaklarının  yangın güvenliği için kullanılması gereken en önemli ve etkin söndürme sistemidir.


Davlumbaz Söndürme Sistemleri Kullanım Alanları

  • Cafe – Restaurantlar için davlumbaz söndürme sistemleri
  • Yemek Fabriaları için davlumbaz söndürme sistemleri
  • Otel Mutfakları için davlumbaz söndürme sistemleri
  • İşletme Mutfakları için davlumbaz söndürme sistemleri

Davlumbaz Söndürme Sistemleri bakımı

Mekanlarınızda kurulmuş olan Davlumbaz Söndürme Sistemleri uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz. Davlumbaz Söndürme Sistemleri bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri fiyatı

Davlumbaz Söndürme Sistemleri fiyatı ve Davlumbaz Söndürme Sistemleri teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 0 216 527 74 74